niedziela, 18 grudnia 2011

Klimat świąt

Za oknem śniegu brak, bitwy na śnieżki nie było, tylko jakies pajace w czapkach mikolaja chodza myśląc, że to fajne... Nie to nie fajne..
W ramach rekompensaty za to dobrze ze jest you tube i to co sie tam dzieje. michale buble jingle bells w jego wykonaniu podnosi na duchu a z rockowych kawalków daje rade human ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz