środa, 28 grudnia 2011

Jest ktoś kto ma w sobie to cholerne coś, co przyciąga mnie do siebie niczym magnes. Ale wiem, że wypieprzanie sie w czyjs zwiazek jest czyms zlym... ale coz ja na to poradze? Czekam, czekam, moze stanie sie cos(prędzej czy później, może w ogole?)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz