Codziennosc, rzeczywistość
środa, 28 grudnia 2011
Jest ktoś kto ma w sobie to cholerne coś, co przyciąga mnie do siebie niczym magnes. Ale wiem, że wypieprzanie sie w czyjs zwiazek jest czyms zlym... ale coz ja na to poradze? Czekam, czekam, moze stanie sie cos(prędzej czy później, może w ogole?)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz